Turime daugiau kaip 12 metų patirtį darbo užuolaidų ir tekstilės gamybos srityje bei 20 metų patirtį darbo interjerų, grafinio ir pramoninio dizaino bei architektūros srityse.

Mūsų gamybos užuolaidos ir įvairūs tekstilės gaminiai puošia ne tik daugybės privačių namų interjerus, bet ir įvairiausius visuomeninius objektus, tarp kurių Žagarės dvaras, Plungės Žemaičių dailės muziejus, picerija "Gedimino pica" ir boulingas "Žaidimų tunelis" Šiauliuose, kavinė "Nikola" Raseinių rajone, kavinė "Radviliškio malūnas", SPA centras "Moon River" Jūrmaloje, "Il Cibo del Papa" ir "Piens" restoranai Rygoje, "Philippe" restoranas Jūrmaloje.

Dirbame visoje Lietuvoje bei Latvijoje.

Mūsų partneriai: visame pasaulyje žinomi audinių, furnitūros, tapetų bei kilimų gamintojai.


Užuolaidų gamyba

Projektuojame ir gaminame užuolaidas bei romanetes. Atvežame audinių pavyzdžius į objektą. Atliekame karnizų montavimo ir užuolaidų kabinimo darbus. Dizainerė parenka audinius, karnizus ir kitą furnitūrą pagal užsakovo interjerą.

 

Tekstilės gaminių gamyba

Gaminame įvairią namų tekstilę: patalynę, lovatieses, dekoratyvines pagalves, kėdžių užvalkalus, širmas ir šviestuvus.


Prekyba interjero apdailos medžiagomis

Prekiaujame ne tik savo pačiu, bet ir kitų gamintojų prekėmis: užuolaidų karnizais, patalyne, tapetais, kilimais, veidrodžiais, minkštais baldais. Priimami nestandartinių minkštų baldų užsakymai.

 

Interjerų projektavimas, pramoninis bei grafinis dizainas

Projektuojame interjerus, konsultuojame interjero dekoravimo bei interjero įrengimo klausimais, teikiame pramoninio bei grafinio dizaino paslaugas.

0

 .